Możesz pomóc

Możesz pomóc Sławkowi!
Przekaż 1% podatku z rozliczenia rocznego!
KRS 0000097900
z dopiskiem: "Dla Sławka Mandzewskiego"

konto prowadzi MATIO - Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij w "Pomoc"

 

 

 

 

Zoo we Wrocławiu PDF Drukuj Email
czwartek, 02 sierpnia 2018 21:32

W Chorzowie jest duże zoo, ale wolimy jechać do Opola. Przyjemniej się je zwiedza, a i zwierząt trochę mniej żal, bo ich wybiegi jakieś takie przyjaźniejsze. Od dłuższego czasu jednak mierzyliśmy się z planem zwiedzania Zoo we Wrocławiu. W tym roku pojechaliśmy.

Zajechaliśmy przed 10, wyszliśmy dwie minuty przed zamknięciem. Było wspaniale! Chłopcom najbardziej spodobał się pawilon terrarium i motylarnia. Aleks nie odrywał się od pająków, Sławek utknął w motylarni. Ale i reszta zoo zyskała należne uznanie. Chłopaki zachwycili się oceanarium oraz mini zoo, w którym można było karmić zwierzątka specjalnie przygotowaną paszą. Zatrzymywali się przy każdym wybiegu, zwiedzali każdy pawilon. Dłużej zatrzymali się też przy wystawach dotyczących ochrony środowiska i zagrożonych gatunków.

Dzień był bardzo upalny, wiec chodziliśmy „dumnie i godnie” czyli powoli ;-) ale zwiedziliśmy wszystkie wybiegi, wystawy i pawilony. Gdyby w zoo były place zabaw, jak w zoo w Opolu, byłoby dla chłopaków najlepsze zoo!

Zdjęcia z wycieczki do obejrzenia w galerii -> KLIK!

 

To Sławek

Wspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama