Możesz pomóc

Możesz pomóc Sławkowi!
Przekaż 1% podatku z rozliczenia rocznego!
KRS 0000097900
z dopiskiem: "Dla Sławka Mandzewskiego"

konto prowadzi MATIO - Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij w "Pomoc"

 

 

 

 

Kąpiele i burze PDF Drukuj Email
wtorek, 10 lipca 2012 23:58

Ostatnia męcząca pogoda, czyli wielkie upały w ciągu dnia i burze wieczorami pozwoliły naszym dzieciom na nowe doznania.

W największe upały jeździliśmy na ogródek do rodziców i dzieci kąpały się w dmuchanym basenie. Woda, zabawki, konewki – tyle wystarczało im do szczęścia. A gdy babcia podlewając kwiaty opryskiwała ich wodą z węża – to już był raj!

 

Wieczorami siadali na parapecie i wspólnie patrzyliśmy na padający deszcz, robiąc konkurs, kto zobaczy więcej błyskawic. Sławek co prawda bardziej interesował się deszczem, ale ani Sławek, ani Aleks nie bali się ani błysków, ani grzmotów.

Ponadto jedną burzę spędziliśmy na ogródku pod parasolem. Pod drugim parasolem dochodziła kolacja z grilla. Drugą burzę spędziliśmy przy otwartych drzwiach balkonowych. Aleksander po raz pierwszy miał okazję dotknąć gradu.

Wszystkie te zdarzenia zrobiły na dzieciach duże wrażenie. Aleks wielokrotnie opowiadał co było na ogródku i jakie błyskawice widział, a Sławek, który ostatnio nauczył się mówić „Taaa”, bo jeszcze nie umie potakiwać głową, odpowiada tak na każde zapytanie o wyjazd na ogródek oraz na każdą propozycję oglądania burzy.

 

Poprawiony: czwartek, 16 sierpnia 2012 18:51
 

To Sławek

Wspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama