Możesz pomóc

Możesz pomóc Sławkowi!
Przekaż 1% podatku z rozliczenia rocznego!
KRS 0000097900
z dopiskiem: "Dla Sławka Mandzewskiego"

konto prowadzi MATIO - Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij w "Pomoc"

 

 

 

 

Wczasy 2012 PDF Drukuj Email
czwartek, 16 sierpnia 2012 18:59

W te wakacje odwiedziliśmy rodzinę. Odwiedziliśmy to za mało powiedziane. Zostaliśmy przyjęci jak rodzina królewska! Spędziliśmy 2 tygodnie we wspaniałej atmosferze!

Widzieliśmy wiele wspaniałych i nowych miejsc. Byliśmy w muzeum historii naturalnej, jechaliśmy metrem, byliśmy na największym placu zabaw jaki zdarzyło nam się widzieć, spacerowaliśmy wzdłuż tężni solankowych, co było bardzo korzystne dla Sławka, bo działało jak naturalna inhalacja z soli. A wszystko to było dla dzieci nowe i wspaniałe.

 

Ale najważniejsze, że dzieci poznały ciocie i wujków oraz dwoje kuzynów w swoim wieku – Julię i Aleksandra. I choć niektórzy z nas widzieli się po raz pierwszy, a pozostali po długiej, bardzo długiej przerwie – potrafiliśmy się świetnie porozumieć.

Przywieźliśmy do domu piękne wspomnienia, trochę prezentów i ozdoby cukiernicze –w końcu Aleksander lada moment ma urodziny…

Aleksander już w drodze powrotnej pytał, kiedy pojedziemy znowu do cioci Irki i małego Aleksika… A my, rodzice, zastanawiamy się tylko, czy zmiana otoczenia, te wszystkie nowości i wakacyjny luz nie wpłynęły źle na Sławka zdrowie. Nie chorował, ale prawdziwym testem będą wyniki badań bakteriologicznych. A niedługo kolejna wizyta w Rabce…

 

 

Poprawiony: czwartek, 16 sierpnia 2012 19:42
 

To Sławek

Wspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama