Możesz pomóc

Możesz pomóc Sławkowi!
Przekaż 1% podatku z rozliczenia rocznego!
KRS 0000097900
z dopiskiem: "Dla Sławka Mandzewskiego"

konto prowadzi MATIO - Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij w "Pomoc"

 

 

 

 

Tydzień emocji PDF Drukuj Email
czwartek, 16 sierpnia 2012 19:05

Miniony tydzień był pełen wrażeń. Wizyta w Rabce u poradni muko, urodziny Aleksandra świętowane kameralnie oraz impreza rodzinna… I wszystko na piątkę.

 

Ale po kolei: W Rabce mieliśmy porobione badania, bez bronchoskopii, której się obawialiśmy i te wyniki, które już mamy – są dobre. Oczywiście na niektóre wyniki trzeba poczekać dłużej i nie mamy jeszcze wypisu, ale jest dobrze.

W urodziny Aleksa spełniliśmy wymarzony dzień Aleksa – po wszystkich zabiegach Sławka i zjedzeniu w domu ulubionej zupy, pojechaliśmy na „drugie danie” do McDonalda, a potem na długie popołudnie na placu zabaw. Aleksander znalazł kolegę i razem prowadzili kwiaciarnię. Sławek świetnie się bawił na zabawkach na sprężynach, a mama spotkała znajomą – siostrę kolegi z podstawówki. Tacie wystarczyło, że się dotlenił i przeszedł mu ból głowy. Wieczorem, gdy Sławek z tatą odrabiali rehabilitacyjno-inhalacyjną pańszczyznę na rzecz muko – Aleks z mamą przetestowali nowe zabawki.

A w sobotę przyjechali goście z prezentami. Aleks bawił się z kuzynką i kuzynem tak dobrze, że nie chciał nawet zjeść tortu. Wystarczyło mu, że zdmuchnął świeczki. Za to to, czego nie chciał Aleks, z chęcią zjadł Sławek. On ma świetny apetyt. Na szczęście.

 

Poprawiony: czwartek, 16 sierpnia 2012 19:43
 

To Sławek

Wspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama