Możesz pomóc

Możesz pomóc Sławkowi!
Przekaż 1% podatku z rozliczenia rocznego!
KRS 0000097900
z dopiskiem: "Dla Sławka Mandzewskiego"

konto prowadzi MATIO - Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij w "Pomoc"

 

 

 

 

Po wakacjach PDF Drukuj Email
piątek, 20 września 2013 19:44

Wakacje minęły nam spokojnie, czyli bez infekcji u dzieci. Bo oczywiście długo walczyliśmy ze skutkami zalania parkingu i piwnicy, więc całkiem bezstresowo nie było. Powoli wychodzimy na prostą, choć w piwnicy nadal nie trzymamy żadnych artykułów spożywczych (nie wszyscy sąsiedzi przejęli się stanem piwnic, w niektórych nadal nie uprzątnięto naniesionego szlamu i czuć to nosem...), a auto, chociaż jeździ, nadal jest remontowane – wciąż brakuje kilku części.

Najważniejsze jednak, że chłopaki przez całe wakacje byli zdrowi, więc udało nam się pozbyć wody z uszu, która zalegała im po ubiegłorocznych infekcjach.

Staraliśmy się uatrakcyjnić wakacyjny czas, niestety z braku auta musieliśmy z wielu pomysłów zrezygnować. Ale staraliśmy się jak mogliśmy, więc jednak kilka miłych wspomnień z tych wakacji im zostało.

A we wrześniu Aleks wrócił do przedszkola i od razu w pierwszym tygodniu złapał katar. Nasza pediatra radziła, aby unikać skupisk dzieci, a raczej wybrać się na spacer do sosnowego lasu, co stanowić będzie naturalną inhalację. Więc wybraliśmy się. Na katar co prawda nie pomogło i Aleks rozłożył się zarażając przy okazji Sławka, a potem nas – rodziców, ale za to na spacerze Sławek znalazł swojego pierwszego podgrzybka, a w Aleksie odkryliśmy prawdziwy talent grzybiarza! Grzyby niemal dosłownie wyciągał spod ziemi!

A ostatnio myślimy raczej nie o naszych chłopakach, ale o rocznej córci znajomych. Ze względu na powtarzające się zapalenia płuc lekarze podejrzewają mukowiscydozę. Dzisiaj miała robione badania, ale na wyniki muszą czekać. Trzymamy kciuki, żeby były dobre! Trzymajcie też! Ada, całuski i uściski! Agatka jest zdrowa! Wierzę w to i życzę Ci tego!

 

 

To Sławek

Wspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama