Możesz pomóc

Możesz pomóc Sławkowi!
Przekaż 1% podatku z rozliczenia rocznego!
KRS 0000097900
z dopiskiem: "Dla Sławka Mandzewskiego"

konto prowadzi MATIO - Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij w "Pomoc"

 

 

 

 

Kiermasz "Zdążyć przed Mikołajem" PDF Drukuj Email
sobota, 30 listopada 2013 20:06

Dziękujemy serdecznie organizatorom akcji „Zdążyć przed Mikołajem” w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych, którzy przygotowali i przeprowadzili przedświąteczny kiermasz. W trakcie imprezy, przy współpracy z Fundacją MATIO zbierano datki do puszek, a całą uzbieraną kwotę przekazano na subkonto Sławka.

Z drobnych „wrzutek” uzbierała się imponująca kwota przekraczająca 1000 zł. Dla nas to wielka pomoc, która przekłada się na przykład na 9-cio miesięczne zaopatrzenie (przy obecnym zapotrzebowaniu) Sławka w Kreon 10 000 – lek podawany do prawie każdego posiłku, w związku z niewydolnością enzymatyczną trzustki.

Dziękujemy organizatorom, dyrekcji szkoły i dyrekcji internatu za patronat nad akcją, zaangażowanym uczniom, którzy poświęcili swój czas, aby przygotować świąteczne cudeńka oraz wszystkim, którzy uszczuplili swój portfel wrzucając mniejsze i większe kwoty do puszek.

Na zdjęcia z samego kiermaszu nadal czekamy, ale zdjęcia z przygotowywania kartek, świec czy pierników znajdują się na stronie internatu: http://internat.zpsm.eu/ w aktualnościach.

 

Poprawiony: sobota, 30 listopada 2013 20:11
 

To Sławek

Wspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama