Możesz pomóc

Możesz pomóc Sławkowi!
Przekaż 1% podatku z rozliczenia rocznego!
KRS 0000097900
z dopiskiem: "Dla Sławka Mandzewskiego"

konto prowadzi MATIO - Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij w "Pomoc"

 

 

 

 

Boże Narodzenie 2013 PDF Drukuj Email
piątek, 07 marca 2014 22:02

Tegoroczne święta minęły spokojnie i rodzinnie. Po lekkiej infekcji którą wszyscy przeszliśmy na początku grudnia, święta spędziliśmy bez szaleństw, u Dziadków – to u jednych, to u drugich. Największą atrakcją dla Aleksa była zabawa z kuzynkami, ale dla Sławka bezapelacyjnym numerem jeden był pies... Riko, który przyszedł razem z wujostwem na Wigilię i pierwszy dzień świąt, które spędzaliśmy u dziadków zdystansował wszystkie atrakcje. Do tego stopnia, że drugiego dnia świąt, który spędzaliśmy u drugiego dziadka, w domu w którym niestety pieska już nie było, Sławek wolał opowiadać o Riko, niż bawić się z dziećmi.
Oczywiście ważna była także choinka, jedzenie i spotkanie z rodziną (niekoniecznie w tej kolejności, choć nie jest to wykluczone ;-) ) – babcią, dziadkami, prababcią, Ciocią Krysią oraz dwoma kuzynkami i małym kuzynem z rodzicami.
Dla nas natomiast wielką ulgą była możliwość zainhalowania Sławka przenośnym inhalatorem. Dzięki temu nie musieliśmy ani wracać bardzo wcześnie, ani inhalować Sławka późnym wieczorem „na spaniu”.
Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy przekazali na subkonto Sławka darowizny lub 1%. Dzięki Waszym wpłatom kupiliśmy ten przenośny sprzęt, więc darowując pieniądze, tak naprawdę podarowaliście Sławkowi (i nam) spokojne święta bez ciągłego patrzenia na zegarek, wieczory spędzone z rodziną.

 

 

 

To Sławek

Wspierają nas:

Reklama
Reklama
Reklama